Вибір коробки передач

Главная » Новини » Вибір коробки передач

Коли ви недавно закінчили водійські курси або вже закінчуєте своє навчання актуальним стає питання про вибір автоматичної або ручної коробки передач. Ми сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зможете визначиться, що буде найкращим варіантом саме для вас.
У разі якщо ви вже вмієте водити автомобіль і бажаєте підвищити свою майстерність, уроки водіння від професійних інструкторів нашої школи допоможуть реалізувати весь ваш потенціал і отримати наочне вивчення будь-яких механізмів автомобіля, з автоматом або механікою.

к оглавлению ↑

Переваги автоматики:

  • Автоматична коробка передач полегшує знаходження за кермом новачків так як дозволяє повністю сконцентруватися на дорозі і менше відволікатися.
  • У водіїв з великим стажем звичайно ж не виникає проблем з перемиканням передач, але, якщо ви новачок це може викликати певні труднощі і вимагає набагато більше уваги.
  • Так само ви позбудетеся зайвих проблем щоб зрушаться з місця, правильно вичавивши зчеплення. Щоб навчиться плавно, без смикань і шкоди для машини стартувати доводиться проявити багато посидючості і терпіння.
  • При їзді з автоматикою цих проблем можна з легкістю уникнути, поклавшись на електроніку, яка повністю керує процесом зчеплення.

Вона зможе допомогти з такими труднощами, які можуть виникнути в дорозі як важко подолати ділянки траси, що дуже актуально в наших реаліях і звести до мінімуму складності від негоди і мокрого або слизького асфальту. Адже недосвідченому водію може бути важко одночасно управлятися зі складною дорогою в сільській місцевості або поганим покриттям під час сильної зливи або в зимових умовах.
Якщо ви хочете навчиться їздити по засніженій і слизькій дорозі і повністю контролювати машину під час заносу, запишіться на екстремальні курси яким навчає Автошкола на Оболоні і освойте водінні автомобіля з механічною і автоматичною коробкою передач під час негоди і будьте готовими до будь-яких складних ситуацій.

к оглавлению ↑

Мінуси автоматичної коробки передач

Одним з найістотніших відмінностей в порівнянні механікою є більш складна і фінансово затратна вартість сервісного обслуговування і ремонту. При цьому при їзді може витрачається набагато більше бензину при однаковому кілометраж.
Якщо ви любитель агресивної їзди, різко рухаєтеся з місця і розвертається то це може привести до якнайшвидшого зношування і навіть поломки автоматиці що може сильно вдарити по кишені при її заміні.
Ще однією проблемою може стати застрявання в місці з якого важко вибратися. На відміну від механіки при розрядці акумулятора ви не зможе з штовхача завести машину і самостійно виїхати з ями або снігового замету. А можливість взяти машину на буксир не завжди під рукою.

Category: Новини