Скільки коштує здати на водійські права в 2022?

Главная » Новини » Скільки коштує здати на водійські права в 2022?

До початку навчання в автошколі кожен майбутній водій замислюється про суму, яку доведеться заплатити за можливість отримання прав. Зазвичай в розрахунок береться безпосередня вартість навчання. Але в реальності людина стикається з необхідністю оплачувати безліч дрібних, але не менш значимих, послуг і товарів. У статті ми розглянемо основні та другорядні витрати на всій протяжності процесу на прикладі навчальних закладів Києва.

к оглавлению ↑

Основні статті витрат

Найголовнішою, а тому найбільш витратною статтею витрат є оплата послуг автошколи. Вартість курсу навчання в нашій школі становить 6000-6500 тис. грн. Що стосується інших навчальних закладів столиці, в залежності від їх статусу, обсягу наданих послуг і категорії водійських прав, розцінки варіюються в межах 5000 – 8000 грн.

При цьому необхідно враховувати, що навчання на права категорії В на автомобілі з автоматичною коробкою передач завжди обходиться трохи дорожче. Курс навчання складається з теоретичної та практичної частини, в оплату другий закладається велика частина із загальної суми.

Наступною обов’язковою статтею, на яку необхідно витратитися, є отримання медичної довідки. Для того щоб медкомісія засвідчила відсутність протипоказань до водіння і підтвердила свій висновок видачею довідки по формі «083-у», потрібно викласти суму від 250 до 500 грн.

Для успішного засвоєння інформації в автошколі пропонують придбати навчальну літературу – правила дорожнього руху, квитки на іспити, а також ряд методичок з роз’яснювальними коментарями, теоретичними чи практичними завданнями та іншої корисної інформації. В середньому ця стаття витрат складає до 300 грн.

    Іншими обов’язковими витратами є:

  • здача іспитів в МРЕВ ДАІ (теорія і практика і виготовлення посвідчення водія) – близько 400 грн.
к оглавлению ↑

Підведення підсумків

В більшості випадків того об’єму знань, який дається на уроках в автошколі, досить для успішної здачі іспитів. Але іноді, в силу тих чи інших обставин, доводиться домовлятися про додаткові заняття з інструкторами. Зазвичай одна академічна година коштує від 100 до 200 грн. Також варто врахувати витрати на повторні здачі іспиту.

Таким чином, підсумкова вартість витрат від початку навчання до отримання водійських прав в середньому по столиці становить 5 – 8 тис. Грн. Скоротити їх можна, успішно освоюючи матеріал в автошколі av-k.com.ua/ru/, що дозволить скласти іспити в МРЕВ ДАІ з першого разу.

Залишити заявку

Скидка 200 грн при запису онлайн

Category: Новини