Проїзд нерегульованого перехрестя з круговим рухом

Главная » Новини » Проїзд нерегульованого перехрестя з круговим рухом

У автолюбителів, які мають значний водійський стаж, часто проходження по кільцевому перехрестю асоціюється з тим, що він обов’язково має форму кола. Насправді, перехрестя може мати форму ромба, трикутника, та може бути складної форми. 

Для вибору безпечного положення важливо орієнтуватися не тільки на дорожні знаки і розмітку, а також на кількість смуг для руху в необхідному напрямку. У Києві ця проблема дуже актуальна, особливо якщо згадати вечірній час.

Правильний проїзд перехрестя з круговим рухом

В автошколі спочатку вчать, що необхідно запам’ятати на все життя – завжди дивитися на всі знаки і розмітки. При наближенні до кільця, водій попереджається відповідним знаком 1.19. Він трикутної форми, з червоним контуром, всередині якого намальовані стрілки по колу. Встановлюється цей знак за 150-300 м до перехрестя за межами населених пунктів, і за 50-100 м у місті.

Буває, що під знаком знаходиться табличка, яка інформує, коли починається круговий рух. Він позначається як 4.3. Це синє коло, з білими стрілками по колу, яке інформує про те, що він знаходиться безпосередньо перед кільцевим перехрестям. Розмітка, яка позначає круговий рух – лінія у вигляді трикутників, вершина яких повернута до автомобіля. Це говорить про те, що водієві необхідно поступитися дорогою.

Правильний проїзд перехрестя з круговим рухом

Як їхати і рухатися по кільцю

Водієві варто починати рух, в тому випадку, коли він переконався, в тому, що по кільцю рухатися безпечно. Рух дозволяється робити з будь-якого ряду, і подібна дія не забороняється ПДР. Автомобілістам, які не мають досвіду і ще не впевнені за кермом, рекомендується зайняти ту смугу, по якій вони будуть продовжувати їхати далі, а після з’їжджати. Не потрібно рухатися по середній або лівій стороні, якщо потрібно з’їжджати з кільця. Після цього необхідно продовжувати проходження по тій стороні, по яких водій виїхав на коло.

Чи потрібно включати поворотник при в’їзді на кільце в Україні? Варто запам’ятати важливу річ, про покажчики поворотів. Правила проїзду кругового руху описують, що під час руху по кільцю світлові покажчики поворотів включаються в тому випадку, коли виконується маневр в іншу смугу або з’їзд.

Правила проїзду кола при виїзді з перехрестя

Правила кругового руху в Україні свідчать, що з’їзд з кільця необхідно здійснювати з крайнього лівого ряду, в тому випадку, якщо відсутні знаки і розмітки, які цей маневр забороняють. Для нових автомобілістів рекомендується з’їзд з кільцевого перехрестя з крайньої правої смуги. Це набагато простіше і зручніше. Ті, хто вибирають легкий шлях і “зрізають”, вибираючи напрямок від крайнього правого ряду до центру і назад. Такі маневри, вважаються неповагою до інших водіїв, так як подібні дії створюють перешкоди і можливість зіткнення.

При різкий змінах полоси руху в крайній ряд, водії можуть перешкодити рухатися тим транспортним засобам, які їдуть позаду. Саме такі дії призводять до ДТП.

Правила проїзду кола при виїзді з перехрестя

Важливо пам’ятати: при будь-яких маневрах необхідно в обов’язковому порядку переконатися, що водій не створює небезпеку для себе і інших. Нижче наведено список кращих автошкіл Києва, в яких можна отримати водійські права категорії А та Б, а інструктори допоможуть розібратися у всіх тонкощах проїзду по кругових перехресть:

Наші інструктори допоможуть повністю розібратися не тільки в теорії, а й на практиці відпрацювати правила проїзду кільця в Україні. Всі завдання представлені на інфографіці, що допомагає в повній мірі запам’ятати, на перший погляд, складний матеріал. Тільки при повному розумінні теорії, а також практичних навичках, водій стає впевненим на дорозі, що допомагає уникати небезпечні маневри і аварійні ситуації.

Category: Новини