Правила безпечної їзди

Главная » Новини » Правила безпечної їзди

Підсумувавши багатий досвід роботи наших інструкторів, ми вирішили систематизувати список найчастіших помилок, що здійснюються під час навчання водінню або людьми, які недавно закінчили водійські курси.

Сподіваємося, що наша стаття допоможе легше справлятися з важкими моментами, які можуть виникнути на дорозі і попередити їх виникнення.

Найчастіші помилки водіїв-новачків

 • Занадто висока швидкість пересування в слідстві якої автомобіль наїжджає на перешкоду або йде попереду транспортний засіб. Так відбувається через постійно мінливого потоку руху і його учасників.
 • Щоб уникнути цієї помилки треба завжди пам’ятати про динамічність потоку машин на трасі і намагатися охоплювати поглядом більшу частину дороги, а не тільки на автомобіль, що йде попереду вас щоб мати можливість представити будь-яку ситуацію, яка може виникнути під час їзди і дотримуватися швидкість при якої ви вчасно зможете прийняти контрзаходи.
 • Постійно забувати про включення показника повороту. В процесі навчання водінню ми ніколи не втомлюємося повторювати що це питання не тільки водійської культури на дорогах, а й може призвести до серйозних наслідків, так як інші водії не зможуть зрозуміти ваших намірів що може викликати непередбачену ланцюгову реакцію.
  Для того щоб включення поворотника швидше увійшло в звичку, і ви не коли про це не забували повторюйте перед маневром наступні дії-оціните ситуацію за допомогою дзеркал заднього виду, включіть поворотник і тільки тоді робіть поворот.
 • Неправильний вибір смуги руху. Зазвичай відповідальність за вибір смуги на многополосних перехрестях лежить на службі організації дорожнього руху. Але з огляду на реалії українських доріг про високу безпеку при цьому говорити не доводиться.
  Тому щоб не потрапити в ДТП на проїжджій частині ширше двох корпусів краще за все не намагатися обігнати когось і міняти смугу руху при повороті, а в разі поганого асфальтного покриття, що ускладнюють погодні умови або поганої видимості відразу ж зменшувати швидкість.
 • Бездіяльність по відношенню до порушників правил дорожнього руху. Багато хто, не замислюючись вважають, що іноді пропустити пішохода на червоне світло і зупиниться це хоч і неправильний, але хороший вчинок. Однак наслідки такого рішення навпаки можуть бути трагічними, наприклад його може не помітити і збити машина яка почне об’їжджати вас через те, що ви раптово зупинилися.
  Щоб уникнути цього ми настійно рекомендуємо ніколи не потурати порушникам і своїми діями не давати їм реалізовувати свої наміри, які в підсумку можуть привести до аварійної ситуації.
 • Не дотримання дистанції з вантажними машинами. Не варто їхати поблизу фур і великих вантажних автомобілів. Це таїть в собі відразу кілька небезпек, однією з яких є сильне обмеження власного огляду і створення проблеми для зустрічних водіїв якщо ви збираєтеся піти на обгін. До цього можна додати можливість випадання з кузова чогось важкого прямо на лобове скло.
  З огляду на все перераховане краще тримаються на відстані двадцяти-тридцяти метрів від вантажних автомобілів, а в умовах щільного міського трафіку намагатися і зовсім до них не наближатися.
 • к оглавлению ↑

  Теорія і практика водіння автомобіля

  Хоча наша автошкола на нивках використовує всі найновіші та перевірені методики з підготовки водіїв і відповідає сучасним вимогам, ніхто не застрахований від пригод на дорогах. Щоб звести до мінімуму можливість їх виникнення і отримувати від водіння тільки позитивні емоції ми рекомендуємо вам не тільки завжди бути уважним і акуратним і дотримуватися правил дорожнього руху.

  Закінчивши уроки водіння корисним буде продовжувати самовдосконалюватися, читати відповідну літературу і стежити за оновленням законодавства в даній сфері, так як якщо ви здавали на права дуже давно могло пройти безліч змін.
  Бажаємо вам успішного освоєння володіння транспортним засобом і удачі в дорозі.

Category: Новини