Наші інструктори і авто

Главная » Новини » Наші інструктори і авто


Всі інструктора автошколи АВ-К мають великий стаж в водінні, і навчанні майбутніх водіїв. Ви можете підібрати будь-який із зазначених автомобілів і фахівця, для проходження практичних занять в нашій автошколі. Час і дата підбирається на Ваш розсуд. Також, всі наші інструктори надають індивідуальні уроки, на яких Ви зможете розібрати всі навчальні моменти більш детально, під чуйним керівництвом професіонала.

Чому так важливо знайти кваліфікованого фахівця з водіння авто?

Дуже часто, багато хто з наших учнів уже мають досвід навчання водінню. У кращому випадку, «вчителями» стають знайомі водії зі стажем, в гіршому – будь-яка людина, що має автомобіль. Варто відзначити, що наявність прав і мінімального досвіду водіння недостатньо, для того щоб якісно навчити іншу людину. Хороший інструктор з водіння, повинен володіти не тільки професійними навичками, а й бути викладачем і психологом в одній особі. Кожен наш фахівець володіє особливою технікою навчання, яка дозволяє ефективно донести знання до учнів з різним ступенем підготовки. Ми маємо цілеспрямоване бажання дати знання нашим учням, для того щоб в подальшому, вони стали впевненими водіями.

к оглавлению ↑

Чотири маркера хорошого автоінструктора:

• Здатність дохідливо пояснювати, і перевіряти донесену інформацію. Під час навчання, інструктор звертає увагу на всі дрібниці і можливі помилки Ваших дій, виправляючи по ходу руху, і пояснюючи як слід себе поводити в ситуації, що склалася.
 • Стаж професійної роботи водієм, постійне вдосконалення навичок. Водіння як на АКПП так і на МКПП.
 • Досконале знання тієї місцевості, на якій проходить навчання (специфіка доріг, транспортної розв’язки, потоків і т.д.). При виникненні можливої ​​аварійної ситуації, інструктор швидко реагує, і показує наочним прикладом, як варто вчинити в подібному становищі.
• Наявність позитивних людських якостей. Інструктор повинен вселяти впевненість в учня, і пригнічувати невмотивовану агресію, яка може виникнути під час навчального процесу. Крім цього, дуже важливим є те, наскільки якісно і ясно Ви засвоїли поданий матеріал.

к оглавлению ↑

Переваги, які виділяють нашу автошколу:

– надання знижки на навчання під час запису онлайн;
– зручний графік навчання: теоретичні заняття проводяться в ранковий, денний, вечірній час, а також на вихідних;
– зручне місце розташування філій автошколи як в Києві, так і за його межами (Ірпінь, Буча);
– середній стаж водіння інструктора автошколи АВ-К не менше 15 років. Крім цього, наші фахівці щороку проходять перепідготовку та додаткове навчання;
– в нашому автопарку тільки сучасні автомобілі, які піддаються тестам на тех. справність перед кожним практичним заняттям, для більшої безпеки учнів;
– ми надаємо можливість вибору програми навчання, яка розрахована для учнів з різним рівнем знань;
– можливість суміщення теоретичних занять з практичними. Як показує практика, такий метод допомагає кращому засвоєнню і закріпленню інформації. Відсоток здачі нашими учнями іспитів в ДАІ з першої спроби – досить високий.

к оглавлению ↑

Як проводиться навчання?

Наші інструктори і авто

Інструктора автошколи АВ-К проводять навчання за категоріями А, А1, В, С, С1. Тривалість навчального процесу залежить від обраної Вами категорії. Теоретичні заняття наші фахівці проводять в класах, практична частина проходить по міських маршрутах.

Category: Новини