Як швидко перевірити штрафи в ДАІ, і полетіти за кордон?

Главная » Новини » Як швидко перевірити штрафи в ДАІ, і полетіти за кордон?


При плануванні довгоочікуваного подорожі хочеться, щоб все пройшло без ексцесів. Але непередбаченої неприємністю може стати виконавче провадження, на підставі якого пристав має право винести постанову про обмеження виїзду за кордон. Податкові, комунальні заборгованості і штрафи за порушення правил дорожнього руху – це може зіпсувати відпочинок, так як навіть при наявності куплених квитків боржника не випустять з України. Існує кілька варіантів, за допомогою яких боржник може дізнатися про штрафи.
к оглавлению ↑

Як дізнатися заборгованість по штрафах

Складно знайти щасливого власника машини, який жодного разу не порушував правила дорожнього руху. Забуваючи про оплату нарахованої штрафної суми, водій стикається з низкою випливають проблем. За нашими спостереженнями, можна оперативно і швидко перевірити авто на штрафи за допомогою електронного ресурсу. Онлайн перевірка порушень відбувається через базу штрафів – Єдиний реєстр боржників, переходите по посиланням . Ім’я, прізвище та ідентифікаційний код – потрібно використовувати для перевірки штрафів на прізвище. Якщо ви знайшли себе в статусі боржника – варто звернутися до виконавчої служби і погасити штраф.
Пропонуємо Вам ознайомитися з нововведеннями в Україні:
Нововедение по штрафам за нарушение ПДД
к оглавлению ↑

Штрафи за порушення ПДР за кордоном

Як показує досвід, уникнути покарання за порушення правил руху за кордоном – не вийде. Орендуючи машину через прокатну контору, водій автоматично покладає на неї зобов’язання по оплаті можливих штрафів. У свою чергу, контора відправляє скан договору оренди, в той день, коли було накладено штраф, органам поліції. Надалі, органи поліції повинні накласти на порушника штрафні бали і стягнути сам штраф. Пільговий період або ж купон, може відрізнятися в залежності від країни. Для того, щоб дізнатися чи є штрафи за кордоном коштуватиме написати в УПП країни, де було орендовано машину.
У листі потрібно обов’язково вказати марку і номер машини, паспортні дані власника, а також адреса і телефон.
к оглавлению ↑

Як контролювати заборгованість і що з нею робити?


При виїзді за кордон на відпочинок прикордонники можуть заборонити перетин кордону, поліція може тимчасово затримати автомобіль на штраф майданчик. Виникає питання: “Чи можна дізнатися штраф за держ номером машини?”. ШтрафUA допоможе дізнатися чи є штрафи в поліції і одночасно допоможе перевірити на заборгованість. Сервіс безпосередньо пов’язаний з базою державної служби, тому інформація буде оновлюватися з урахуванням даних в національній системі. Для того, щоб дізнатися чи є штрафи за номером машини – звертайтеся в УПП. Перевірити чи є штраф, можна тільки з паспортними даними водія.
к оглавлению ↑

Штраф про порушення ПДР і номер постанови. Що це?


На ділі практично кожен щасливий володар машини стикався з невиконанням правил руху транспорту. Якщо уповноважені співробітники встигли зафіксувати порушення водій може бути притягнутий до відповідальності, а саме адміністративної. Якщо автоводії визнає свою провину, йому видають постанову. У такому випадку потрібно відповісти на питання “Як дізнатися номер постанови? і як його розшифрувати.Варто розглянути два види постанов електронне і бланкове, які включають в себе контактну інформацію водія, штрафну суму і серію постанови, яка вказана вгорі чека або шапки бланка.
к оглавлению ↑

Чи можна оплатити заборгованість через послуги інтернет-банкінгу Приват24?


Безліч зручних сервісів надає можливість боржнику миттєво усунути заборгованість в пару кліків. Ви зможете освоїти Приват24, навіть не будучи прогресивним користувачем. Якщо ви дізналися про наявність штрафу варто зайти в пункт меню «Мої платежі» і вибрати функцію оплата штрафу, потім підрозділ казначейської служби.
Не варто забувати, що при використанні послуг інтернет банкінгу необхідно заплатити комісію. При оплаті особистими коштами комісія складе 1 гривню, якщо кредитними банк додатково візьме 3% від суми штрафу.
Читайте також: Іспит в ДАІ

Category: Новини