Главная » Автошкола в Ірпені - Філія "Синергія"

Де навчитися водінню в центрі Ірпеня

Очевидно, що навчання в автошколі, це перший крок на шляху до отримання водійського посвідчення. Подібних пропозицій на столичному ринку представлено чимало.
Тому на перший план виходять переваги, які здатна дати конкретна автошкола і різноманітність варіантів навчання.

Особливості автошколи

Автошкола Філія “Синергія” в аналогічному мікрорайоні Ірпеня, вул. Новооскольска, 2-о пропонує кілька варіантів навчання, які будуть актуальні для різних категорій учнів.
Крім того, автошкола може запропонувати гнучкі умови для навчання. Завдяки цьому, підібрати найкращий варіант можна і при великій зайнятості на роботі чи навчанні. Телефони: (044)333-69-63, (093) 997-70-08, (097) 488-94-88.

Теоретичні заняття

До особливостей даного курсу необхідно віднести:
• Його тривалість складає близько 3 місяців. За цей час слухачі відвідують 100 годин теоретичних занять;
• Заняття проводяться два рази на тиждень, в тому числі і у вихідні дні. Тому кожен зможе знайти в своєму графіку час для відвідування курсів. Для зручності слухачів,в аналогічному мікрорайоні Ірпеня працює і в вечірній час, що особливо зручно для працюючих або навчаються слухачів курсів;
• Навчання відбувається за спеціальною методикою, яка дозволяє в короткий час не просто вивчити правила дорожнього руху, а й зрозуміти їх принципи. Тому, кожен слухач стане вільно в них орієнтуватися і буде впевнений на іспитах.

Практична частина

Дана частина, є невід’ємною складовою навчання. Вона включає 40 годин. Кожне заняття займає дві академічні години, кожен з яких дорівнює 45 хвилинам.
В ході даних занять, слухачі курсів автошколи в Ірпені отримають знання про особливості управління сучасними автомобілями.
Інструктори навчать розуміти датчики автомашини, користуватися її опціями, системами контролю і управління.
На практичній частині навчать правильно заводити автомобіль, рушати, гальмувати і здійснювати маневри по ходу руху. Слухачі набудуть навичок правильної поведінки на дорозі, вони навчаться сидіти за кермом, повертати, подавати сигнали.
Після закінчення курсів, кожен з них буде повністю готовий у складанні іспитів та до самостійного руху в міських умовах.

Особливості управління машиною взимку

Зимовий період найбільш небезпечний в сенсі аварійності і завжди викликає багато складнощів. Тому, автошкола Ірпінь пропонує особливу програму навчання особливостям зимового водіння.
Учні разом з досвідченими інструкторами розберуть найбільш часті помилки, отримають навички дій в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із зимовим водінням.
Важливими будуть навички і знання про те, як готувати автомобіль до початку руху, як акуратно рушати на льоду або снігу, мокрим листям.
Крім того, учні зрозуміють правила розрахунку дистанції і зможуть уникнути в майбутньому багатьох небезпечних ситуацій.

Відновлення навичок

Ще однією цікавою пропозицією від автошколи, є відновлення втрачених навичок водіння. Воно актуальне для тих, хто з тих чи інших причин тривалий час не міг керувати автомобілем і втратив деякі навички.
важливість даної програми не варто недооцінювати. Тим більше, що кожен зможе вибрати конкретний курс або отримати комплексну програму.


Розклад занять


(орієнтовно, уточнюйте на філії)

Початок занять
15 червня

Увечері

Понеділок
і середа

з 18 30 до 21 00
Початок занять
17 вересня

Вранці

Понеділок
і середа

з 11 00 до 13 00
Початок занять
7 грудня

У вихідні

Субота
дві пари по 2 години

з 10 00 до 14 00
Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3 голосов, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн