Главная » Автошкола в Ірпені - Філія "Синергія"

Де навчитися водінню в центрі Ірпеня

Очевидно, що навчання в автошколі, це перший крок на шляху до отримання водійського посвідчення. Подібних пропозицій на столичному ринку представлено чимало.
Тому на перший план виходять переваги, які здатна дати конкретна автошкола і різноманітність варіантів навчання.

Особливості автошколи

Автошкола Філія “Синергія” в аналогічному мікрорайоні Ірпеня, вул. Новооскольска, 2-о пропонує кілька варіантів навчання, які будуть актуальні для різних категорій учнів.
Крім того, автошкола може запропонувати гнучкі умови для навчання. Завдяки цьому, підібрати найкращий варіант можна і при великій зайнятості на роботі чи навчанні. Телефони: (044) 360-13-86, (093) 997-70-08, (097) 488-94-88.

Теоретичні заняття

До особливостей даного курсу необхідно віднести:
• Його тривалість складає близько 3 місяців. За цей час слухачі відвідують 100 годин теоретичних занять;
• Заняття проводяться два рази на тиждень, в тому числі і у вихідні дні. Тому кожен зможе знайти в своєму графіку час для відвідування курсів. Для зручності слухачів,в аналогічному мікрорайоні Ірпеня працює і в вечірній час, що особливо зручно для працюючих або навчаються слухачів курсів;
• Навчання відбувається за спеціальною методикою, яка дозволяє в короткий час не просто вивчити правила дорожнього руху, а й зрозуміти їх принципи. Тому, кожен слухач стане вільно в них орієнтуватися і буде впевнений на іспитах.

Практична частина

Дана частина, є невід’ємною складовою навчання. Вона включає 40 годин. Кожне заняття займає дві академічні години, кожен з яких дорівнює 45 хвилинам.
В ході даних занять, слухачі курсів автошколи в Ірпені отримають знання про особливості управління сучасними автомобілями.
Інструктори навчать розуміти датчики автомашини, користуватися її опціями, системами контролю і управління.
На практичній частині навчать правильно заводити автомобіль, рушати, гальмувати і здійснювати маневри по ходу руху. Слухачі набудуть навичок правильної поведінки на дорозі, вони навчаться сидіти за кермом, повертати, подавати сигнали.
Після закінчення курсів, кожен з них буде повністю готовий у складанні іспитів та до самостійного руху в міських умовах.

Особливості управління машиною взимку

Зимовий період найбільш небезпечний в сенсі аварійності і завжди викликає багато складнощів. Тому, автошкола Ірпінь пропонує особливу програму навчання особливостям зимового водіння.
Учні разом з досвідченими інструкторами розберуть найбільш часті помилки, отримають навички дій в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із зимовим водінням.
Важливими будуть навички і знання про те, як готувати автомобіль до початку руху, як акуратно рушати на льоду або снігу, мокрим листям.
Крім того, учні зрозуміють правила розрахунку дистанції і зможуть уникнути в майбутньому багатьох небезпечних ситуацій.

Відновлення навичок

Ще однією цікавою пропозицією від автошколи, є відновлення втрачених навичок водіння. Воно актуальне для тих, хто з тих чи інших причин тривалий час не міг керувати автомобілем і втратив деякі навички.
важливість даної програми не варто недооцінювати. Тим більше, що кожен зможе вибрати конкретний курс або отримати комплексну програму.

Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (2 голосов, среднее: 5.00 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн