Іспит в ДАІ

Главная » Новини » Іспит в ДАІ

Головна мета учня автошколи – отримати права на водіння автомобіля. Часто слухачі мають суперечливі і неточні відомості про те, як проходить іспит в ДАІ, тому «Академія водіння» публікує інформацію для майбутніх автомобілістів про особливості складання випускного випробування і підготовки до нього. 

Внутрішній Іспит 

Перш, ніж здати зовнішній іспит в МРЕВ ДАІ, потрібно закінчити автошколу і вирішити підсумкові тестові завдання, які кваліфікуються як внутрішній іспит, що складається з теоретичного блоку (20 питань за правилами дорожнього руху) і водіння  
Завдання з теорії будуть ідентичні з варіантами, запропонованими в МРЕВ, тому це буде хороший шанс попрактикуватися.  
Здача внутрішнього водійського іспиту проходить практично так само, як іспит в ДАІ. Під час екзаменовкі у слухача перевіряються набуті навички водія – вміння складати задом, перестроювання, виконання розворотів проїзд перехресть і т.д. Студенти навчаються і здають іспит на тих трасах, які будуть представлені в якості екзаменаційного маршруту в МРЕВ. 
к оглавлению ↑

На іспитах в ДАІ

Після закінчення навчання слухачі автошколи повинні підтвердити свою водійську кваліфікацію в МРЕВ на лівому березі за адресою вул. Братиславська, 52 і в разі успішної здачі отримати водійські права. 
Іспит в ДАІ складається з теорії та практичної частини. Теоретичний блок здається на комп’ютері, слухач протягом півгодини відповідає на 20 запитань з ПДР і при цьому може допустити дві помилки. Залік з водіння студент отримує після успішного проїзду екзаменаційної траси на автодромі МРЕВ або навчального маршруту в місті. 
к оглавлению ↑

Прийом іспитів в МРЕВ ДАІ

ekzamen_s_pervogo_eazaПроцедура отримання водійських прав визначена чинним законодавством України та підлягає суворому регламентування. Коли студента викликають на іспит в МРЕВ ДАІ за ПДР, він повинен пред’явити свій паспорт та сісти за вказаний інспектором комп’ютер. Після закінчення екзаменовкі слухач залишає аудиторію, а результати заносяться до протоколу. Якщо кількість помилок перевищує норму, допускається друга спроба здачі (через тиждень). 
У призначений час студент здає іспит в ДАІ з водіння членам комісії – інструктору і співробітникові МРЕВ. Водійські навички майбутнього автомобіліста оцінюються за критерієм «здано» або «не складено». 
 
Іспит в МРЕО ДАІ – завершальний етап навчання в «Академії водіння». Більшість наших випускників успішно його проходять, чому сприяють такі чинники:
  • Наші педагоги – кваліфіковані фахівці з великим досвідом водіння (в т.ч. екстремального)
  • Наші студенти навчаються на трасах, де буде проходити іспит
  • Наша автошкола здійснює фундаментальну підготовку по знанню ПДР і практиці водіння
  • Наше навчання є не формальним, а реальним
Хочете стати успішним автомобілістом з першої спроби? Наша автошкола 100% допоможе вам скласти іспит в ДАІ!
Category: Новини