Главная » Категорія прав С1

Категорія С1: пройти навчання в Академії водіння

До недавнього часу на території України для управління вантажним транспортом досить було відкрити категорію С. Але відповідно до останніх змін в ПДД вона розбивається на дві частини. Тепер для водіння легких вантажівок з вагою 3,5 – 7,5 тонн необхідно мати права категорії С1. Якщо ви плануєте перевозити причепи масою, що перевищує 0,75 тонни, потрібно пройти додаткове навчання, за результатами якого станете претендентом на отримання категорії С1Е.

Обов’язкові вимоги для отримання прав

категорія С1
Щоб отримати водійське посвідчення категорії С1 необхідно пройти курс в ліцензованій автошколі та скласти іспити в МРЕВ ДАІ. Академія водіння запрошує абітурієнтів, які досягли 18 років, які бажають вивчитися на управління вантажними автомобілями з нуля або здійснити перепідготовку з вищих або нижчих категорій. У першому випадку тривалість навчального процесу становить 100 годин теорії та 40 практики. У другому теоретичну частину годі й прослуховувати повторно, потрібно відвідати 30 або 20 годин практичних занять і успішно пройти підсумкову перевірку.
Щоб в нашій автошколі вивчитися на категорію С1 (ціни розписані тут), необхідно заплатити 4000 тис. гривень за теоретичний курс і по 450 гривень за одне заняття водінню. За вашим бажанням кількість останніх можна збільшити, узгодивши графік з інструктором. Вартість перепідготовки відрізняється в меншу сторону.

Для зарахування на навчання потрібно надати пакет документів

  • ксерокопії паспорта, в тому числі сторінки з пропискою;
  • копію ідентифікаційного коду;
  • фотографії розміром 3,5х4,5 – 4 штуки;
  • довідку з медустанови.

Особливості навчання в автошколі АВ-К

Академія водіння – лідер навчання водіїв категорій А, В, С в Києві. Ми пишаємося тим, що за статистикою наші випускники в переважній більшості випадків здають іспити в МРЕВ з першого разу.
 
Поступово в ряди наших учнів, ви:

  • вивчіть діючі правила дорожнього руху;
  • вивчіть пристрій і принципи технічного обслуговування вантажного автомобіля;
  • ознайомитеся з основами управління машиною і технікою безпеки на дорозі;
  • отримаєте знання з основ першої медичної допомоги;
  • пройдете підготовку для успішної здачі іспиту в ДАІ на комп’ютерах зі спеціальними програмами;
  • освоїте управління легкими вантажівками в умовах міста.

Наші вчителі з теоретичної частини та інструктора з водіння проводять уроки, спираючись на власний досвід, доступною мовою.
Для вашої зручності теоретичні заняття проводяться по буднях у вечірній час, у вихідні – вранці і вдень. Розклад практики встановлюється індивідуально. Навчальний процес проходить на базах філій, розташованих в декількох районах Києва, а також великих містах області.
Не втрачайте час, записуйтеся в автошколу Київ на категорію С1 прямо зараз! Щоб отримати гарантовану знижку на навчання заповніть форму на сайті і чекайте підтвердження заявки.

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн