Главная » Категорія прав С

Навчання на категорію С в автошколі АВ-К

Для керування транспортним засобом необхідно отримати водійське посвідчення, тип якого визначається в залежності від характеристик транспорту. До категорії С належать вантажні автомобілі з вагою, що перевищує 7,5 тонн. При необхідності перевезення причепа, який важить самостійно або з вантажем понад 750 кг, слід відкривати категорію РЄ.

Категорія С: вимоги для отримання прав

категорія C
Згідно з діючими ПДР, право здавати іспити на отримання водійських категорії С мають особи, які досягли 18 років. Академія водіння пропонує пройти навчальний курс, по завершенню якого випускник досконало освоїть теоретичний матеріал і отримає корисні навички водіння вантажним автомобілем.

Для зарахування в списки учнів необхідно підготувати документи:

  • ксерокопію паспорта, в тому числі сторінки з пропискою;
  • ксерокопію ІПН
  • медичну довідку;
  • 4 фото стандартного розміру 3,5х4,5.

Структура курсу навчання категорія С стандартизована – він включає теоретичну та практичну частини. Протягом 100 навчальних годин першого етапу відбувається вивчення ПДР України, аналіз прихованих нюансів і ситуаційний аналіз. Також ми надаємо можливість закріпити отримані знання в програмі, що копіює екзаменаційні тести в МРЕВ ДАІ.
Під час практичної частини, яка триває 40 годин, учень опановує навичками управління вантажним транспортним засобом в міських умовах. Досвідчені інструктори допомагають пропрацювати всі можливі небезпечні ситуації, які підстерігають на дорозі. В результаті автовласник-новачок набуває впевненості, а водій, який проходить перепідготовку, відновлює втрачені навички в повному обсязі.
В кінці курсу передбачена внутрішня перевірка. Посвідчення водія видається в ДАІ після вдалого проходження іспиту, що складається з двох частин. В іншому випадку призначається переекзаменування, яка проводиться після внесення оплати.
Ціна навчання в Академії водіння коливається від 8500 до 9500 тис. Грн. Точна вартість розраховується, виходячи з кількості уроків водіння, які можна брати понад встановлену норму.

Переваги навчання у нас

Співробітники автошколи АВ-К докладають усіх зусиль, щоб учні отримали повноцінні знання в комфортних умовах.

З цією метою ми пропонуємо:
1. Гнучкий графік теоретичних занять. Вранці, ввечері по буднях або протягом дня у вихідні – час відвідування групи ви вибираєте самі.
2. Індивідуальний підхід при проходженні практики. Наші інструктори знаходять спільну мову з кожним учнем, терпляче опрацьовуючи кожну помилку до її повного усунення.
3. Зручне розташування філій. Незалежно від місця проживання в Києві, ви підберете оптимально підходить базу для проходження навчання.
Якщо ви ще роздумуєте, де вчитися на категорію С в Києві, пам’ятайте, що Академія водіння має позитивну статистику здачі іспитів ДАІ з першого разу. Ми будемо раді бачити вас серед учнів!
Щоб подати заявку прямо зараз, заповніть форму на сайті і отримаєте приємну знижку для подальшого навчання.

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн