Главная » Категорія прав В

Права категорії В: як пройти навчання в Києві

Посвідчення водія категорії В дає право керувати легковими автомобілями, які важать до 3,5 тонн і мають до 8 обладнаних пасажирських місць. Її різновид, категорія ВЕ дозволяє водити машини з причепами, що перевищують масу 750 кг.

Що потрібно для отримання прав категорії В

категорія B
З кожним роком автовласників стає все більше, оскільки наявність власного автомобіля дозволяє переміщатися в потрібне місце без необхідності «трястися» в громадському транспорті. Можливість перевозити невеликі вантажі, не вдаючись до послуг спеціальних служб – ще одна перевага легкової машини.
В Україні здавати на права категорії В дозволено з 18-ти річного віку. Якщо ви хочете навчитися керувати автомобілем і отримати водійське посвідчення з першого разу, запрошуємо до Академії водіння.

Для початку навчання необхідно надати:

  • копії та оригінали паспорта та ІПН;
  • 4 стандартних фото розміром 3,5 х 4,5;
  • медичну довідку встановленого зразка.

На базі нашої автошколи ви придбаєте необхідні навички водіння, досконально вивчіть теоретичний матеріал і будете упевнені, якої часто бракує новачкам. Вартість навчання варіюється в залежності від кількості практичних занять і становить 7-10 тис. Гривень. Детальна розшифровка цін на права категорії В представлена ​​у відповідному розділі нашого сайту.
Тривалість курсу, пройшовши який ви отримаєте право здачі іспитів в МРЕВ ДАІ, становить 2,5-3 місяці. Теоретична частина складається з 100 годин, під час яких учень знайомиться з деталями Правил дорожнього руху і готується до здачі іспиту за спеціальними програмами в комп’ютерному класі. Практичний етап навчання триває 40 годин, але при необхідності і за узгодженням з інструктором можна брати додаткові уроки для детальної відпрацювання навичок.

Переваги навчання в Академії водіння

Автошкола АВ-К – навчальний заклад з багаторічними традиціями. Ми успішно навчаємо водінню з 2008 року, випустивши за цей час більше 13 тис. Випускників.

Наші переваги:​​
1. Теоретичний курс проходить під керівництвом фахівців, які досконально знають навчальний матеріал, стежать за останніми нововведеннями в ПДР і підносять інформацію легким і доступною мовою.
2. Практична частина курується інструкторами, які здатні знайти підхід до будь-якого учня і поділитися досвідом, накопиченим за час багаторічного стажу.
3. В залежності від ваших побажань навчання проводиться на механіці і автоматі.
4. Наявність численних філій, що знаходяться в районах Києва та великих містах області, дозволяє вибрати краще по розташуванню місце для проходження навчання.
5. Якщо ви не можете внести оплату за курс одним платежем, допускається розбити суму на частини і оплачувати її поетапно.
У вас є можливість подати онлайн-заявку, не виходячи з дому. Після заповнення відповідної форми ви автоматично стаєте учасником акції і отримуєте знижку на навчання 200 грн.

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн