Главная » Категорія прав А1

Автошкола АВ-К: навчання на категорію А1

Діючі правила дорожнього руху України свідчать, що категорія А1 – це категорія, яка дозволяє управління дво- і триколісним транспортом до встановлених технічними характеристиками. До них відносяться мопеди та інші засоби пересування з робочим об’ємом силової установки не більше 50 см3 і потужністю двигуна до 4 кВт включно. Отримати відповідну водійське посвідчення можна з 16-ти річного віку після навчання в автошколі і успішної здачі іспитів в МРЕВ.

Чому варто отримати права категорії А1

категорія А1
Пробки на дорогах – невід’ємна частина як великих мегаполісів, так і менших міст. Потрапивши в одну з них на автомобілі, ви напевно не встигнете дістатися в потрібне місце вчасно, але наявність більш маневреного транспорту прискорить і полегшить пересування. До того ж, знайти місце для парковки скутера дуже просто, адже він займає мінімальну кількість площі.

До інших переваг мопедів і скутерів відносяться:
1. Зручність отримання водійського посвідчення. У нашій автошколі ви пройдете навчання на права категорії А1 (ціна вказана тут) в комфортних умовах. Графік курсу з водіння складається відповідно до особистих побажань учня на спеціально обладнаних, закритих від відвідування сторонніх, майданчиках.
2. Економія паливно-мастильних матеріалів. На відміну від автомобілів, витрата палива у мопедів набагато менше. Тому, навіть при щоденному використанні, ви будете економити не тільки час, а й грошові ресурси.
3. Менші витрати на ремонт. Вартість технічного обслуговування транспорту категорії А1 обходиться набагато дешевше, ніж аналогічні витрати на інші транспортні засоби.

Підготовка водіїв мототранспорту в автошколі АВ-К

У нашому навчальному закладі можна пройти навчання для отримання прав категорії А і А1. Теоретична частина стандартного курсу включає детальне вивчення пунктів ПДР, ознайомлення з пристроєм і обслуговуванням транспорту, техніку безпеки на дорозі і надання першої медичної допомоги. Також учень проходить підготовку в комп’ютерних класах для підтвердження вивчення теоретичних матеріалів в повному обсязі.
Після дається допуск на проходження практичної частини. Навчання їзді на мотоциклах категорії А1 проходить з весни по осінь. Але для економії часу теорію допустимо здати заздалегідь в зимовий період.
Навчальним процесом керують досвідчені інструктори, які допоможуть освоїти ряд необхідних навичок:

  • здійснювати правильну посадку і сход зі скутера;
  • приймати і утримувати правильне положення тіла при пересуванні;
  • безпечно керувати транспортом за допомогою основних елементів;
  • орієнтуватися в показаннях спідометра, датчиках рівня палива і масла, індикаторах.

Навчання в Академії водіння допоможе вдало скласти іспити в МРЕВ, отримати права категорії А1 і стати впевненим учасником дорожнього руху. При оформленні заявки на сайті абітурієнт отримує знижку в розмірі 200 грн.

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн