Главная » Категорія прав А

Категорія А: переваги навчання в Академії водіння

Згідно з оновленими правилами дорожнього руху, що діють на території України, категорія А – це категорія, відкривши яку дозволено керувати транспортними засобами з об’ємом двигуна від 50 см3 і потужністю від 4 кВт. Крім звичайних мотоциклів до них відносяться мотоцикли з боковим причепом та іншої двоколісний транспорт з відповідними характеристиками.

Характеристика і вартість прав категорії А

категорія А
Будь-який транспортний засіб покликане полегшити життя свого власника. Але багатокілометрові пробки та інші прикмети сучасних міст стають непереборною перешкодою на шляху проходження автомобіля. Тому мотоцикли та інші представники мобільного транспорту набувають все більшої популярності.
В Україні права категорії А дозволено отримати по досягненню 16-ти річного віку. Якщо у вас вже відкриті одна або кілька інших категорій, в нашій автошколі ви можете пройти перепідготовку для управління мототранспортом.
Ми пропонуємо пройти курс навчання для підготовки до відкриття категорії А на базі нашої автошколи за доступною вартості, яка становить 6000 – 6500 грн. Ознайомитися з розцінками більш детально можна тут.

Структура курсу в автошколі АВ-К

Навчання на категорію А в Академії водіння поділено на теоретичну і практичну частини. Під час проходження першої ви отримаєте знання, що відповідають останнім правок і змін в діючих ПДР. Наші фахівці пояснять всі нюанси встановлених правил найбільш доступною мовою так, розшифрують незрозумілі пункти і допоможуть набути впевненості для успішної здачі іспиту в МРЕВ.
Практичні заняття проводяться на спеціально обладнаних майданчиках протягом року за винятком зимового періоду. На початковому етапі учні проходять техніку безпеки, після чого їх допускають до відпрацювання основних вправ.
Наші інструктори з багаторічним досвідом водіння допоможуть освоїти такі навички:

  • правильно сідати, сходити, утримувати положення за кермом під час зупинки і руху;
  • використовувати органи управління;
  • перемикати передачі спочатку при вимкненому, а потім при включеному моторі;
  • прогрівати двигун перед його запуском для запобігання збоїв в роботі;
  • рушати з місця, поступово збільшуючи швидкість;
  • безпечно гальмувати.

При цьому інструктор ретельно стежить, щоб учень виконував вправи відповідно до встановлених правил, а при допущенні помилки просить повторити його правильно. Поки рух не буде відпрацьовано до автоматизму, наступний пункт заняття не проводиться.
Якщо ви вже проходите навчання для отримання прав категорії А1 або будь-який інший, допустимо не складати іспит з теоретичної частини повторно. Досить успішно пройти перевірку з водіння.
Пройшовши відповідний курс в нашій автошколі, ви отримаєте права категорії А з першого разу і без зайвого клопоту. Для вашої зручності ми пропонуємо подати заявку в онлайн режимі і отримати знижку 200 гривень.
Категорія А – мотоцикли і інші двоколісні транспортні засоби, що мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. см і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше.

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн