Главная » Автошкола Шевченківський район

Де навчитися водінню в центрі Києва

Очевидно, що навчання в автошколі, це перший крок на шляху до отримання водійського посвідчення. Подібних пропозицій на столичному ринку представлені немало. Тому на перший план виходять переваги, які здатна дати конкретна автошкола і різноманітність варіантів навчання.

Особливості автошколи

Автошкола Шевченківський район на вул. Пирогова, 9 пропонує декілька варіантів навчання, які будуть актуальні для різних категорій тих, що навчаються.
Крім того, автошкола ” Університет” може запропонувати гнучкі умови для навчання. Завдяки цьому, підібрати найкращий варіант можна і при великій зайнятості на роботі або навчанні.
Телефони: (093) 614-80-75; (067) 409-76-65.

Теоретичне зайняття

До особливостей цього курсу необхідно віднести:
• Його тривалість складає близько 3 місяців. За цей час слухачі відвідують 100 годин теоретичного зайняття;
• Зайняття проводиться двічі в тиждень, у тому числі і у вихідні дні. Тому кожен зможе знайти у своєму графіку час для відвідування курсів. Для зручності слухачів, автошкола біля метро ” Університет” працює і вечірньої пори, що особливо зручно для працюючих або таких, що навчаються слухачів курсів;
• Навчання відбувається за спеціальною методикою, яка дозволяє в короткий час не просто вивчити правила дорожнього руху, але і зрозуміти їх принципи. Тому, кожен слухач стане вільний в них орієнтуватися і буде упевнений на іспитах.

Практична частина

Ця частина, є невід’ємною складовою навчання. Вона включає 40 годин. Кожне зайняття займає дві академічні години, кожен з яких дорівнює 45 хвилинам. В ході цього зайняття, слухачі курсів автошкола центр отримають знання про особливості управління сучасними автомобілями. Інструктори навчать розуміти датчики автомашини, користуватися її опціями, системами контролю і управління. На практичній частині навчать правильно заводити автомобіль, рушати, гальмувати і здійснювати маневри по ходу руху. Слухачі набудуть навичок правильної поведінки на дорозі, вони навчатися сидіти за кермом, повертати, подавати сигнали. Після закінчення курсів, кожен з них буде повністю готовий в складанні іспитів і до самостійного руху в міських умовах.

Особливості управління машиною взимку

Зимовий період найбільш небезпечний в сенсі аварійності і завжди викликає багато складнощів. Тому, автошкола район університет пропонує особливу програму навчання особливостям зимового водіння. Учні разом з досвідченими інструкторами розберуть найбільш часті помилки, отримають навички дій в нестандартних ситуаціях, пов’язаних із зимовим водінням. Важливими будуть навички і знання про те, як готувати автомобіль до початку руху, як акуратно рушати на льоду або снігу, мокрому листю. Крім того, учні зрозуміють правила розрахунку дистанції і зможуть уникнути в майбутньому безлічі небезпечних ситуацій.

Відновлення навичок

Ще однією цікавою пропозицією від автошколи, являється відновлення втрачених навичок водіння. Воно актуальне для тих, хто з тих або інших причин довгий час не міг управляти автомобілем і втратив деякі навички. важливість цієї програми не варто недооцінювати. Тим паче, що кожен зможе вибрати конкретний курс або отримати комплексну програму.

Залишити заявку

Ми передзвонимо Вам протягом години