Главная » Автошкола на Дарниці

Автошкола на Дарниці (ДВРЗ) для тих, хто тільки вчиться і вже уміє

Запис в групу проводиться по телефонам: (044)360-13-86; (093)429-70-46; (068)855-07-33.
Не має значення, скільки вам років, якого ви підлоги і рівня достатку. Сідаючи за кермо автомобіля потрібний два чинники – професіоналізм і упевненість. Наші водійські курси в Дарниці подарують вам і те, і інше.

Відмітна особливість нашої автошколи на Дарниці – можливість учней самим вибрати для себе автомобіль (ручна або автоматична коробка передач, модель і страна-призводитель). Можемо завірити: до моменту практичного зайняття ви вже знатимете теорію на такому хорошому рівні, що вибір і управління автомобілем складності не складе.

Наших інструкторів відрізняє не лише досвід і атестат на право навчання, але ще і залізна витримка, почуття гумору і уміння донести інформацію зрозумілою мовою і з наочними прикладами. Як будь-який хороший водій із стажем, кожен з інструкторів має величезний багаж повчальних історій, які добре запам’ятовуються і згадуються за ситуації, коли дійсно можуть допомогти.

А ще – уміння грамотно використати методичні матеріали, які представлені в учбових класах автошколи. До речі, самі приміщення досить просторі і комфортні, завдяки чому теоретична частина водійських курсів на Дарниці засвоюється легко і міцно

Сильні сторони автошколы “АВ-К”:

  • Грамотний инструкторский склад (що пройшов декілька етапів відбору);
  • Достатня кількість теоретичних годин;
  • Наочні методичні матеріали (правив ПДД, конструкції автомобіля, поведінки в аварійних ситуаціях і надання першої медичної допомоги і так далі);
  • Якісне практичне зайняття і моделювання непередбачених ситуацій – з кожним зайняттям рівень складності підвищується;
  • Можливість самостійно вибрати автомобіль для практичного зайняття;
  • Право вибору : внести оплату разовий або розбити її по частинах.
  • Репетиція іспиту в ДАІ.

Автошкола ДарницяТакож наша автошкола на Дарниці пропонує можливість пройти індивідуальне навчання водінню для будь-якого рівня підготовки. Цей варіант найбільш підходить тим водіям, які випробовують особливе хвилювання, виїжджаючи на дорогу, і краще всього допоможе здолати страх іспиту в ДАІ. Іспитом, після якого ви, отримаєте свої водійські права!

Все, що треба для вступу до школи – прийти за адресою: вул. Алма-атинська, 8 і принести ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, медичну довідку і чотири фотографії. Оплачуєте внесок в касу – і вперед, за знаннями!

Яким чином можна записатися в автошколу?

Для цього потрібно на головній сторінці сайту знайти номер телефону і набрати наших менеджерів або ж оформити заявку онлайн безпосередньо на сайті. В такому випадку, співробітники компанії зв’яжуться з вами найближчим часом і ви разом зможете підібрати найзручніший графік для себе.

Коли і які документи необхідно принести в автошколу?

а) заява – заповнюється безпосередньо на початку першого заняття
б) ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду подаються вже на наступному занятті
в) фото 3 * 4 см. (дві шт.), подаються точно так же під час початку другого заняття
г) медична довідка – для отримання такого документа не потрібно бігати по поліклініками та лікарням. В нашу школу, згідно з домовленістю, приїжджають необхідні лікарі, які проводять попередній огляд безпосередньо на кожному з філій.

Який термін навчання?

Термін навчання від 4 місяців, залежно від програми, після цього періоду часу ви вже зможете отримати права і самостійно сісти за кермо свого улюбленого автомобіля.

Як відбувається плата за навчання?

Оплата поетапна. Перший внесок здійснюється при поданні документів.

Які автомобілі є в наявності для проходження практичної частини водіння?

Автошкола пропонує широкий вибір авто, як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач, на яких і буде проходити як навчання, так і здача фінального іспит. (Автомобілі автошколи: Mersedes, Hyunday, Daewoo, Kia, Skoda, Chevrolet, Лада, Opel)

Чи можна навчатися і складати іспити без Київської реєстрації?

Проходити навчання і складати іспити можна в будь-якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.

Розклад занять

(орієнтовно, уточнюйте на філії)

Початок занять
21 лютого

Увечері

Понеділок
і середа

з 18 30 до 20 00


Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (13 голосов, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн