Главная » Автошкола на Борщагівці

Автошкола на Борщагівці – вигідно, зручно якісно

Телефони: (063)875-44-22; (095)887-21-43; (097)466-91-91.
Філія на Борщаговці – одна з наших найважливіших філій. Він охоплює Микільську, Південну, Петропавловскую, Софійську і Михайлівську Борщагівки і готує по-справжньому хороших водіїв.

Ми навчаємо майстерності водіння різних категорій на підставі державної акредитації. З дверей нашої автошколи вийшли вже більше трьох тисяч успішних водіїв. І, головне, нашим професійним інструкторам ні за одного з них не соромно.

Для жителів цих масивів наша автошкола “АВ-К” Борщагівка пропонує постійно діючі вигідні умови навчання:

  • Вивчення теорії водіння, будови автомобіля, усунення дрібних поломок, поведінка в аварійних ситуаціях і надання першої медичної допомоги. Навчання проходить з використанням методичних матеріалів в зручно обладнаних учбових класах;
  • Практика водіння по індивідуально прокладеному маршруту з програванням всіляких непередбачуваних ситуацій. А також зворотний зв’язок від досвідченого інструктора відносно вашої поведінки на дорозі;
  • Вибір рівня складності навчання : звичайне водіння для новачків, зимове водіння, відновлення навичок після перерви;
  • Лояльне відношення до кожного учня, розумна вартість навчання і можливість оплачувати водійські курси частинами.
  • На завершення курсів – внутрішній екзамен в автошколі.

Після якого ви отримаєте свідоцтво про закінчення школи. Воно стане вашим пропускним квитком на іспит в ДАІ. І на отримання прав, про які ви мріяли. Скласти іспит в ДАІ полегшить той факт, що ви їздитимете на тому ж автомобілі, що і в автошколі, і буквально почувати себе у своїй тарілці.

До того ж упродовж усього навчання ви у будь-який момент зможете порадитися з викладачем з приводу будь-яких спірних моментів, і він вам пояснить без “підколювань досвідчених водіїв” . Упродовж усього навчання ми забезпечимо вам всіляку підтримку, тому що упевнені: у вас все вийде!

Приходьте на водійські курси за адресою: проспект Леся Курбаса, 2а. Приносьте ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, медичну довідку і чотири фотографії – отримаєте можливість по справжньому навчитися водінню. Водіями не народжуються – ними стають. А ми – саме ті, хто допоможе вам стати першокласним водієм.

Яким чином можна записатися в автошколу?

Для цього потрібно на головній сторінці сайту знайти номер телефону і набрати наших менеджерів або ж оформити заявку онлайн безпосередньо на сайті. В такому випадку, співробітники компанії зв’яжуться з вами найближчим часом і ви разом зможете підібрати найзручніший графік для себе.

Коли і які документи необхідно принести в автошколу?

а) заява – заповнюється безпосередньо на початку першого заняття
б) ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду подаються вже на наступному занятті
в) фото 3 * 4 см. (дві шт.), подаються точно так же під час початку другого заняття
г) медична довідка – для отримання такого документа не потрібно бігати по поліклініками та лікарням. В нашу школу, згідно з домовленістю, приїжджають необхідні лікарі, які проводять попередній огляд безпосередньо на кожному з філій.

Який термін навчання?

Термін навчання від 4 місяців, залежно від програми, після цього періоду часу ви вже зможете отримати права і самостійно сісти за кермо свого улюбленого автомобіля.

Як відбувається плата за навчання?

Оплата поетапна. Перший внесок здійснюється при поданні документів.

Які автомобілі є в наявності для проходження практичної частини водіння?

Автошкола пропонує широкий вибір авто, як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач, на яких і буде проходити як навчання, так і здача фінального іспит. (Автомобілі автошколи: Mersedes, Hyunday, Daewoo, Kia, Skoda, Chevrolet, Лада, Opel)

Чи можна навчатися і складати іспити без Київської реєстрації?

Проходити навчання і складати іспити можна в будь-якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.

Розклад занять

(орієнтовно, уточнюйте на філії)

Початок занять
7 лютого

Увечері

Понеділок
і середа

з 19 30 до 21 00
Початок занять
7 лютого

Вранці

Понеділок
і середа

з 10 00 до 12 00
Початок занять
7 лютого

У вихідні

Субота
дві пари по 2 години

з 10 00 до 14 00
Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (7 голосов, среднее: 5,00 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн