Главная » Автошкола в Ірпені - Центр

Автошкола в Ірпені для новачків і умільців.

Записуйтеся по телефонам: (044)360-13-86; 067-423-90-64; 093-582-67-75
“Наші люди у булочну на таксі не їздять – у них для цього є свій автомобіль”

Водіння автомобіля – не дурощі, а потреба будь-якого сучасного жителя мегаполісу і довколишніх міст. Жителі Києва, Бучі, Ірпеня відчувають справжню свободу пересування тільки за кермом автомобіля. Якщо хочете поповнити ряди автомобілістів – приходите до нас на водійські курси.

Автошкола в Ірпені – можливість освоїти безпечне водіння недалеко від будинку. Це зручно, економить час і приносить хороші дивіденди в майбутньому. Особливо, якщо ви проходите навчання в автошколе “АВ-К”! А все тому, що тут вас чекає маса переваг.

Грамотно складені курси навчання водінню, розроблені нашими викладачами. Точно прораховане співвідношення кількості годин теорії з практикою, розуміння процесів роботи автомобіля і мозку автомобіліста. Ви навчитеся стежити одночасно і за дорогою, і за сигналами уздовж неї, об’їжджати пішоходів і необережних тварин, управляти автомобілем легко і невимушено. До того ж ви завжди зможете уточнити у викладачів спірні або незрозумілі моменти. І на усі свої питання отримаєте вичерпні відповіді.

Психологическая подготовка, которая позволит вам чувствовать себя расслабленно и в то же время собранно в любой ситуации. Наши аттестованные и опытные преподаватели помогут вам избавиться от зажимов, но при этом строго будут следить за вашим поведением на дороге, анализировать ошибки и помогать становиться лучше.

Матеріально-технічна база: сюди входять усі учбові матеріали автошколи (і друкарські, і ті, які будуть доступні в учбових класах), приміщення для навчання, автомобілі для практики, майданчик для уроків безпечного водіння, спеціально складена смуга перешкод. Результат навчання не змусить себе довго чекати: вже через три місяці ви упевнено почуватимете себе на дорозі у будь-якій ситуації.

Сертифікат державного зразка – саме його ви отримаєте на руки по закінченню курсів. Автошкола в Ірпені підготує вас до ще одного важливого випробування – іспиту в ДАІ, який можна пройти, тільки маючи на руках сертифікат про закінчення курсів.

Можливість сплатити навчання частинами. Цей пункт особливо важливий при нинішній ситуації в країні. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і прислухаємося до них. Також ви завжди можете звернутися до нас із зауваженнями і пропозиціями по роботі курсів, і ми внесемо в учбовий план необхідні зміни.

Щоб записатися на курси, приходьте за адресою: м. Ірпінь, вул. Соборна, 103. Будинок Торгівлі. Приносьте документи: ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, чотири фотографії, медична довідка і можна починати навчання хоч завтра!

Розклад занять

(орієнтовно, уточнюйте на філії)

Початок занять
17 грудня

Увечері

Вівторок
і четверг

з 18 30 до 20 00
Початок занять
10 жовтня

Вранці

Вівторок
і четверг

з 11 00 до 12 30
Початок занять
21 грудня

У вихідні

Субота
дві пари по 2 години

з 11 00 до 14 00
Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (17 голосов, среднее: 3,82 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн