Главная » Автошкола в Бучі - МНВК

Автошкола у Бучі для закоханих в дорогу

Акція❗ У жовтні запишись на курси і отримай 10 занять з водіння безкоштовно, умови по телефону 097-466-91-91
ТЕЛЕФОНИ 044-360-13-86; 063-875-44-22; 097-466-91-91. Зупинка маршруток Київ-Буча, Ірпінь-Ворзель
Навчання в автошколі “АВ-К” тепер доступно не лише для жителів Києва, але і за його межами. Наша філія у Бучі пропонує повний спектр послуг для отримання водійських прав і навіть більше. Говорити про наші переваги можна багато, але ми зачепимо тільки найважливіші з них.

Розуміння потреб

Водійські курси складаються з урахуванням ваших потреб. Ми розробили декілька власних програм навчання водінню залежно від ваших потреб, віку і первинного рівня знанні. Ми розмовляємо з кожним, зрозумілою йому мовою і доносимо інформацію в тій формі, в якій вона краще всього буде засвоєна. При цьому використовуємо тільки необхідні методичні матеріали і наочні посібники.

У нас є як групове, так і індивідуальне зайняття, а також одночасно проходять навчання декілька груп. Це дозволить вам коригувати графік навчання згідно своєї зайнятості і не пропустити ні єдиного зайняття. До того ж кількість зайняття розрахована так, щоб щодня ви дізнавалися нове, повторювали старе, закріплювали пройдений матеріал і вийшли з дверей автошколи упевненим автомобілістом.

Грамотні викладачі

Самый ценный ресурс для нас – люди: те, которые пришли учиться и те, которые пришли учить. И наша основная задача: помочь вам получить качественные знания. Автошкола в Буче может похвастаться тем, что отобрала в свой коллектив лучших, тех, чей опыт вождения больше, чем возраст самой старой машины в нашем автопарке и кто умеет донести информацию доступно и грамотно.

Завдання наших педагогів – допомогти вам не лише вивчити основи водіння, поведінки на дорозі, роботи автомобіля і, про всяк випадок, надання першої медичної допомоги. Їх головна будівля – прищепити вам відчуття упевненості за кермом, надати почуття дружби з автомобілем. Навчити управляти їм і змусити машину слухатися себе. Для цього в арсеналі наших викладачів є маса хитрощів : від історій з життя до екстремальних випробувальних ситуацій, з яких вам доведеться шукати вихід самим.

Регулярна перевірка знань

В процесі проходження водійських курсів ви не одного разу здаватимете проміжні заліки і тести, а на фінішній прямій вас чекає справжній іспит. Близький до того, який ви потім здасте в ДАІ. Щоб зміцнити свою упевненість ви у будь-який момент можете пройти попереднє тестування в нашій автошколі. А якщо виникнуть питання – ви можете звернутися за консультацією до викладача або наставника по водінню.

Цінова політика

Наш принцип – бути доступними народу. Якщо ви хочете навчаться курсам водінню, ми завжди можемо допомогти вам знайти компромісний варіант. Ви можете сплатити навчання відразу або розбити оплату на декілька платежів, ми підемо вам назустріч. Також стежите за нашими пропозиціями: цілком можливо, що з нагоди якогось свята ви отримаєте приємний сюрприз у вигляді акції або знижки на навчання.

Чекаємо вас за адресою: р. Буча, вул. Кірова, 129. Захопіть з собою бойовий настрій, ксерокопію паспорта, ідентифікаційного коду, медичну довідку і чотири фотографії. Від водійських прав вас відділяє лише один крок – зробіть його зараз!

Яким чином можна записатися в автошколу?

Для цього потрібно на головній сторінці сайту знайти номер телефону і набрати наших менеджерів або ж оформити заявку онлайн безпосередньо на сайті. В такому випадку, співробітники компанії зв’яжуться з вами найближчим часом і ви разом зможете підібрати найзручніший графік для себе.

Коли і які документи необхідно принести в автошколу?

а) заява – заповнюється безпосередньо на початку першого заняття
б) ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду подаються вже на наступному занятті
в) фото 3 * 4 см. (дві шт.), подаються точно так же під час початку другого заняття
г) медична довідка – для отримання такого документа не потрібно бігати по поліклініками та лікарням. В нашу школу, згідно з домовленістю, приїжджають необхідні лікарі, які проводять попередній огляд безпосередньо на кожному з філій.

Який термін навчання?

Термін навчання від 4 місяців, залежно від програми, після цього періоду часу ви вже зможете отримати права і самостійно сісти за кермо свого улюбленого автомобіля.

Як відбувається плата за навчання?

Оплата поетапна. Перший внесок здійснюється при поданні документів.

Які автомобілі є в наявності для проходження практичної частини водіння?

Автошкола пропонує широкий вибір авто, як з механічною, так і з автоматичною коробкою передач, на яких і буде проходити як навчання, так і здача фінального іспит. (Автомобілі автошколи: Mersedes, Hyunday, Daewoo, Kia, Skoda, Chevrolet, Лада, Opel)

Чи можна навчатися і складати іспити без Київської реєстрації?

Проходити навчання і складати іспити можна в будь-якому сервісному центрі не залежно від місця реєстрації.

Розклад занять

(орієнтовно, уточнюйте на філії)

Початок занять
17 січня

Увечері

Вівторок
і четверг

з 18 30 до 21 00
Початок занять
17 січня

Вранці

Вівторок
і четверг

з 11 00 до 13 00
Початок занять
29 травня

У вихідні

Неділя
дві пари по 2 години

з 10 00 до 13 00
Рейтинг: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (11 голосов, среднее: 4,55 из 5)
Loading...

Акція!

  

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

  

200 грн