• Ми допоможемо вивчити

  Правила дорожнього руху!

 • Ми навчимо водити

  Долаючи всі труднощі і перешкоди на шляху!

 • Ти будеш першокласним водієм!

  Записуйся на навчання.

Залишити заявку

Ми передзвонимо Вам протягом години

Автошкола АВ-К

Послуги

 

Документи

Документи, які вимагаються для вступу і зарахування в групу. На місці Ви вже заповните анкету і здійсните оплату.

*Пройти медкомісію і отримати довідку можна: самостійно або з групою від автошколи.

Список


 • Ксерокопія паспорта (стр.1, 2, реєстрація)
 • Ксерокопія ІНН
 • 4 фото 3,5х4,5
 • Медична справка № 65/80 (по старому 083/о)*

Учбові матеріали

Список необхідної Вам літератури для вивчення правил дорожнього руху, а так само книги, квитки і тематичні питання для підготовці до складання іспитів в Міжрайонному реєстраційно-екзаменаційному відділі (МРЭО).

Книги


 • Правила дорожнього руху
 • Тематичні питання для перевірки знань
 • Підручник по облаштуванню автомобіля
 • Правила і безпека дорожнього руху. Екзаменаційні квитки
 • Майстерність водіння
 • Екстрена допомога при ДТП
 • Безпека дорожнього руху в екзаменаційних квитках і в житті

Адреса МРЕО

Адресу МРЭО в якому Ви здаватимете фінальний іспит і отримувати водійське посвідчення. За бажання, перед іспитами Ви можете приїхати і ознайомиться з автодромом, подивитися розташування дорожніх знаків, спусків, підйомів, поворотів і розмітки.

Адрес МРЕО


 • Центр №2 (вул. Академіка Туполева 19)

 

Авто та інструктора

IMG_2473 - Copy

ОСИПЕНКО СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ (Daewoo Lanos – механіка)

DSC_0180

КОТЛЯРЧУК ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ (Toyota RAV4 – механіка)

IMG_2464 - Copy

МУШТА ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ (Daewoo Nexia — механіка)

DSC_0068 - Copy

БОРОДАВКА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ (Audi 80 – механіка)

IMG_2461

ОСИПЕНКО ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ (Daewoo Lanos – механика)

DSC_0113 - Copy

ПАРХОМЧУК ВІТАЛИЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ (Ford Focus – механіка)

IMG_2460 - Copy

ДЗЯМАН ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (Chevrolet Lacetti седан – механіка)

DSC_00751

КРИВЕЦ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ (Chevrolet Lacetti універсал – механіка)

Філії


Залишити заявку

Ми передзвонимо Вам протягом години

Автошкола в Києві

У нас Ви отримаєте права, і зможете навчитися управляти автомобілем.
 
Автошкола “АВ-К” навчає водінню з 2008 року. До відкриття першої філії керівник компанії c 2000 року працював над удосконаленням учбового процесу, що дозволило розробити дієві і перевірені роками методики викладання – в залежності віку і інтелектуального рівня тих, що навчаються. Філії пройшли Державну акредитацію, ліцензування Міністерством Просвіти і Науки України, а викладачі і інструктори пройшли державну атестацію, отримавши сертифікати, що надають право навчатися водійській майстерності.
 
Учбові машини обладнані згідно з вимогами: дублюючими педалями у автоінструктора, додатковим дзеркалом заднього виду і бічними дзеркалам. АВ-К це компанія з 10 літнім досвідом і мережею філій в Києві і Київській обл. Головна перевага автошколи – надання послуг на належному рівні по курсах водіння, про що свідчать отримані нагороди. “Гнучкий графік” навчання і розташування філій по районах міста – додаткові достоїнства, адже у виборі автошколи місце розташування грає роль. Ви отримаєте порожнистий спектр послуг (вивчите теорію і напрацюєте практику водіння автомобіля під спостереженням інструктора) у своїй районній філії Києва.
 

Курси водіння в Києві

 
Класи для теоретичного зайняття обладнані потрібними методичними матеріалами, які допоможуть засвоїти отриману інформацію : правила дорожнього руху і першу медичну допомогу. Ми віримо, що після проходження автошколи друге вам не згодитися, але підготуємо вас на усі випадки дорожнього життя. Раптом доведеться допомогти на дорозі менш удачливим водіям.
 
Досвід водіння інструкторів практичного зайняття не менше 8 років, якби кілометраж доріг мірявся в колах землі, то кожен з інструкторів вчинив кругосвітню подорож мінімум 5 разів. Колектив любить свою роботу і як результат зайняття проходять в дружній манері, захоплююче, з гумором, знаходячи спільну мову з кожним, намагаючись пояснити максимально доступно.
 
Ми бажаємо, щоб життєвий досвід і знання передані вам послужили відмінним уроком, що дозволяє бути відповідальним, безпечним водієм.
 
Знайте, що автошкола АВ-К в Києві і області, завжди раді, як початкуючому автолюбителеві, так і досвідченому фанатові доріг.
 
Ми пропонуємо якісні курси водіння за доступною ціною, а приємним сюрпризом стануть постійні акції. А наші нагороди і сертифікати Ви можете подивитися тут