• Ми допоможемо вивчити

    Правила дорожнього руху!

  • Ми навчимо водити

    Долаючи всі труднощі і перешкоди на шляху!

  • Ти будеш першокласним водієм!

    Записуйся на навчання.

Акція!

зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання

200 грн

Автошкола АВ-К

Послуги

Авто та інструктора

ОСИПЕНКО СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ (Daewoo Lanos – механіка)

КОТЛЯРЧУК ВАЛЕНТИН МИКОЛАЙОВИЧ (Toyota RAV4 – механіка)

МУШТА ВАЛЕНТИН ВОЛОДИМИРОВИЧ (Daewoo Nexia — механіка)

БОРОДАВКА ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ (Audi 80 – механіка)

ОСИПЕНКО ВАЛЕРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ (Daewoo Lanos – механика)

ПАРХОМЧУК ВІТАЛИЙ СВЯТОСЛАВОВИЧ (Ford Focus – механіка)

ДЗЯМАН ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ (Chevrolet Lacetti седан – механіка)

КРИВЕЦ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ (Chevrolet Lacetti універсал – механіка)

Філії


Акція!

 зареєструйся онлайн


та отримай знижку на навчання 

200 грн

Автошкола в Києві

У нас Ви отримаєте права, і зможете навчитися управляти автомобілем.
 
Автошкола “АВ-К” навчає водінню з 2008 року. До відкриття першої філії керівник компанії c 2000 року працював над удосконаленням учбового процесу, що дозволило розробити дієві і перевірені роками методики викладання – в залежності віку і інтелектуального рівня тих, що навчаються. Філії пройшли Державну акредитацію, ліцензування Міністерством Просвіти і Науки України, а викладачі і інструктори пройшли державну атестацію, отримавши сертифікати, що надають право навчатися водійській майстерності.
 
Учбові машини обладнані згідно з вимогами: дублюючими педалями у автоінструктора, додатковим дзеркалом заднього виду і бічними дзеркалам. АВ-К це компанія з 10 літнім досвідом і мережею філій в Києві і Київській обл. Центральна філія – ​​ автошкола на Шулявці . Ви можете відвідати і інші філії як автошкола на Нивках , Оболоні, Солом’янці, Дарниці або Борщагівці.Головна перевага автошколи – надання послуг на належному рівні по курсах водіння, про що свідчать отримані нагороди. “Гнучкий графік” навчання і розташування філій по районах міста – додаткові достоїнства, адже у виборі автошколи місце розташування грає роль. Ви отримаєте порожнистий спектр послуг (вивчите теорію і напрацюєте практику водіння автомобіля під спостереженням інструктора) у своїй районній філії Києва.
 

Курси водіння в Києві

 
Класи для теоретичного зайняття обладнані потрібними методичними матеріалами, які допоможуть засвоїти отриману інформацію : правила дорожнього руху і першу медичну допомогу. Ми віримо, що після проходження автошколи друге вам не згодитися, але підготуємо вас на усі випадки дорожнього життя. Раптом доведеться допомогти на дорозі менш удачливим водіям.
 
Досвід водіння інструкторів практичного зайняття не менше 8 років, якби кілометраж доріг мірявся в колах землі, то кожен з інструкторів вчинив кругосвітню подорож мінімум 5 разів. Колектив любить свою роботу і як результат зайняття проходять в дружній манері, захоплююче, з гумором, знаходячи спільну мову з кожним, намагаючись пояснити максимально доступно.
 
Ми бажаємо, щоб життєвий досвід і знання передані вам послужили відмінним уроком, що дозволяє бути відповідальним, безпечним водієм.
 
Знайте, що автошкола АВ-К в Києві і області, завжди раді, як початківцю автолюбителю, так і досвідченому фанату доріг.
 
Ми пропонуємо якісні курси водіння + вартість навчання за доступною ціною, а приємним сюрпризом стануть постійні акції. А наші нагороди і сертифікати Ви можете подивитися тут